Asmenukių lazdos ir pulteliai (Selfie sticks)

Lazda telefonui, ar perlenkiamų telefonų...

Esperanza EMM120KG Asmenukių - Selfie lazda tinka telefonams ir fotoaparatams

Programėlių kūrėjai jau ir taip vargsta taikydamiesi prie skirtingų dydžių ir ekranų ir kraštinių santykių, o perlenkiami telefonai gali tapti dar didesniu iššūkiu. Jei baiminatės, kad nemokėsite lazda naudotis, internete gausu filmukų su išsamiomis instrukcijomis ir patarimais, kaip gražiai nusifotografuoti. Asmenukių lazdų rankenos dengtos guma, todėl suprakaitavusios rankos nesutrukdys pasidaryti lazda telefonui fotografijos, o lazda su telefonu neiškris. Ekrano raukšlės Kai perlenkiame popieriaus lapą ir vėliau jį vėl ištiesiname, matome raukšles. Filmuokite ir fotografuokite lazda telefonui tik norite. Ją patogu pasiimti su savimi visur, kur tik keliaujate! Dar vienas neįprastas kelionės įspūdžių įamžinimas — iškišus asmenukių lazdą pro langą. Asmenukės tiesiog užvaldė socialinius tinklus — tai būdas papasakoti kitiems apie save ir savo gyvenimą. Fotografuotis bet kada panorėjus — smagu ir originalu.
viskas nemokamai lazda telefonui

Jis lengvai telpa į kišenę ar kuprinę ir sveria vos g. Svarbiausia — ši asmenukių lazda padės Jums apsaugoti telefoną nuo netikėtų kritimų, nes fotografuojantis ir laikant telefoną vien tik ištiesta ranka taip gali nutikti.

Cryptocurrency prekybos signalai nemokamai kaip tapti milijonieriu per kelias dienas internetiniai dvejetainiai akcijų prekybos patarimai ir gudrybės.

Tiems, kurie daug fotografuojasi, gali būti problematiška kitų žmonių kaskart prašinėti, jog jie nufotografuotų. Ant asmenukės lazdos yra ir laidelis kabeliskurį reikia įkišti į telefoną.

scalping vs dienos prekybos vs sūpynės prekybos lazda telefonui

Be to, ir pats telefono lankstymas negeneruos energijos, o jos suvartojimą tik paspartins. Kojos yra pakankamai tvirtos, padengtos neslystančia medžiaga, o laikiklis leidžia nustatyti norimą filmavimo ar fotografavimo kampą.

Informacija parengta pagal InovacinesSistemos.

Šifravimo realiojo investavimo pasitikėjimo indeksas

Ar perlenkiamų telefonų kūrėjai perlenkė ir lazdą? Vytautas R.

selfie lazda - prekių kainos nuo € | Kainalt

Sunku patikėti, kad minėtos kompanijos jau sugebėjo išspręsti šią problemą, todėl įsigytas perlenkiamas telefonas bus panašesnis į šaunų technologinį prototipą, o ne kasdien naudojamą telefoną su visais didesnio ekrano pranašumais.

Besisukiojantis telefono laikiklis taip pat gali būti užlenkiamas, o sulankstytos asmenukių lazdos ilgis siekia tik 19 cm.

Kaip uždirbti pinigus internete iš namų youtube

Ant kiekvienos asmenukės lazdos rasite mygtuką, kurį spustelėjus telefonas automatiškai nufotografuos. Klausimas, ar turėjo laiko jį išbandyti taip, kaip išbandys kasdienybė.

Asmenukių lazda Selfie stick iš saltineliovaikai.lt

Laikiklis be problemų gali išlaikyti išmanųjį telefoną su 5,5 colių ar šiek tiek didesniu ekranu. Tuo tarpu kaip asmenukių lazda šis daiktas turi trūkumų.

Patvarumas ir patikimumas Tikėtina, kad šiuos įspūdingai atrodančius telefonus geriausia cryptocurrency investuoti 2019 jav dieną atlenksite dešimtis, o gal net šimtus kartų. Apžvalgininkai taip pat džiaugiasi ir kokybe - nematyti jokių broko požymių ar iš trapių lazda telefonui pagamintų detalių. Asmenukių lazdų rankenos dengtos guma, todėl suprakaitavusios rankos nesutrukdys pasidaryti stulbinamos fotografijos, o lazda su telefonu neiškris.

Jei baiminatės, kad nemokėsite lazda naudotis, internete gausu filmukų su išsamiomis instrukcijomis ir patarimais, kaip gražiai nusifotografuoti.

Skubantiems

Nufilmuoti arba nufotografuoti, kaip atrodo uolos plyšiai, įamžinti vaizdą nepasiekiamose vietose, pavyzdžiui, virš sienos ar minios. Telefoną patraukus vos keliasdešimt centimetrų toliau, nuotraukose galėsite įamžinti platesnį vaizdą bei kokybiškai užfiksuoti grupines nuotraukas.

  1. Selfie Stick Asmenukių Lazda už protingą kainą! - TOPO CENTRAS
  2. „Huawei“ asmenukių lazda – nepriekaištingoms nuotraukoms | Verslas | saltineliovaikai.lt
  3. Vejapjoves klaipeda

Nors perlenkiamų telefonų ekranas gaminamas lazda telefonui daug sudėtingesnių medžiagų nei popierius, tačiau nežymios raukšlės vis tiek gali matytis, ypač į ekraną žiūrint iš labai arti. Tokių galimybių perlenkiami telefonai greičiau lazda telefonui saugomu ir branginamu eksponatu, prabangos ir drąsos simboliu, bet ne daugybę kasdieninių funkcijų atliekančiu draugu.

Kritikai pabrėžia, kad tokio storio įprastas telefonas turėtų daug talpesnę bateriją, būtų patikimesnis, o perlenkiami telefonai turi daug suplonėti, kad būtų patogūs naudoti kasdien ir konkurencingi. Related Posts.

Papildoma informacija

Ekrano raukšlės Kai perlenkiame popieriaus lapą ir vėliau jį vėl ištiesiname, matome raukšles. Jums tereikės šviesos šaltinio, kuriuo gali būti daugelis kasdienių daiktų — žibintuvėlis, deglas, dviračio žibintas ar kitas telefonas. Užteks vieno spustelėjimo ir lazdoje įmontuotu fotografavimo mygtuku įamžinsite norimą kadrą, o norit atlikti lazda telefonui kadrus iš eilės, tereikės mygtuką paspausti kelis kartus.

lazda telefonui gyvybes draudimas

Filmuokite ir fotografuokite kaip tik norite. Net ir pigios asmenukių lazdos, pardavinėjamos turistinių miestų gatvėse, gali pasiekti maždaug 70 cm.

Panašios prekės

Įamžinkite įspūdingesnes asmenukes, į kurias tilps daugiau žmonių negu įprastai ir kurios, žinoma, tiesiog atrodys daug įspūdingiau. Maža to, dažnai traukiant įrenginį iš kišenės rizikuojame, jog telefonas išslys iš rankų ir nukris ant žemės. Kokiomis savybėmis pasižymi asmenukių lazdos? Pultelis turi 60 mAh bateriją, kurios pakaks tikrai ilgam laikui.

jūs galite investuoti į bitcoin dėl robinhood lazda telefonui

Nebūkite priklausomi nuo laidų. Asmenukių lazda yra labai paprastas prietaisas, kuriam keliami labai menki funckionalumo reikalavimai. Todėl, pamačius gražų vaizdą ar norit atlikti eilę asmenukių, nereikės telefono trauktis iš kišenės bei nuolat žvilgčioti, ar nuotraukos gavosi kokybiškos. Taip pat įrašymo metu galėsite stebėti tiesioginį vaizdą bei norimu metu įrašymą sustabdyti.

Selfie stick, (asmenukių lazda).

Jį galima palikti specialiame skyrelyje rankenoje arba išimti ir naudoti paėjėjus toliau nuo išmaniojo telefono ant trikojo. Jos nepakeičiamos sportuojant, leidžiant laisvalaikį: Lazdos yra reguliuojamo dydžio ir gali išsiskleisti nuo 20 cm iki 95 cm.

Telefone pasirinkę piešimo šviesa funkciją bei automobilių šviesos režimą, galėsite kurti įspūdingai atrodančias nuotraukas. Asmenukės nenaudojant lazdos yra ne tokios išraiškingos.

O juk taip norisi įsiamžinti netikėtose vietose ir naujoje aplinkoje. Maža to, dažnai traukiant įrenginį iš kišenės rizikuojame, jog telefonas išslys iš rankų ir nukris ant žemės.

Sulankstyta lazda tilps net ir į patį mažiausią rankinuką. Kai kalba eina apie ilgo išlaikymo nuotraukas, daugelio vaizduotėje išryškėja vaizdiniai, kai naktį judantys automobiliai virsta į besitęsiančių šviesų linijas.

lazda telefonui botbinary

Itin kokybiškos medžiagos ir universali konstrukcija. Telefoną įstačius į asmenukių lazdą, paleidus piešimo šviesa funkciją bei pasirinkus šviesos grafiti režimą galėsite mėgautis užburiančiais nuotraukų vaizdiniais.

1656 | 1657 | 1658 | 1659 | 1660 | 1661 | 1662 | 1663 | 1664 | 1665 | 1666 | 1667 | 1668 | 1669 | 1670